t>

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!

601 614 444

do kasy suma: 0,00 zł
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (DPD Pickup | Sklepy Żabka | Punkty Partnerskie, Kurier InPost) już od 300,00 zł.
*nie dotyczy wysyłki szkła powyżej 10kg

Przyprawa do dziczyzny 1kg

Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 19,79 zł 19.79
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Metody dostawy Metody płatności

Opis

Przyprawa do dziczyzny 1kg

Przyprawa do dziczyzny to specjalnie skomponowana mieszanka naturalnych ziół, mająca za zadanie podkreślić wyjątkowość i aromat mięsa jakim jest dziczyzna. Łączy w sobie to co najlepsze, by w domowym zaciszu uzyskać smaki i zapachy z suto zastawionych staropolskich stołów. W skład przyprawy wchodzi: sól, gorczyca, papryka słodka, kminek, cukier, kolendra, tymianek, oregano, cząber, pietruszka i estragon. Mięso leśnych zwierząt jest również bardzo zdrowe, gdyż zawiera niewiele tłuszczu.

Można przyrządzić z niego nie tylko klasyczne danie pieczone czy smażone, można go również z powodzeniem wykorzystać do przygotowania aromatycznych sosów, pierogów czy samodzielnie zrobić z niego pasztet czy kiełbasę np. z sarny. Niewątpliwe przyprawa ta jest znacznym ułatwieniem przy przygotowaniu tych wszystkich dań.

Ciekawostki:

Przyprawę do dziczyzny można  wykorzystać jako składnik aromatycznych marynat i pasztetów, a także bezpośrednio przyprawić nią kawałki mięs.

Szczegóły produktu:

KRAJ POCHODZENIA POLSKA
SKŁAD sól, pieprz ziołowy, papryka słodka, GORCZYCA, kminek, cukier, kolendra, cząber, oregano, tymianek
WAGA 1kg
OPAKOWANIE Torebka typu DOYPACK z okienkiem
Sprawdź również PRZYPRAWA DO DZICZYZNY 50G, 1740; PRZYPRAWA DO DZICZYZNY 200G, 1739;

Podobne produkty

Złóż zamówienie w ciągu:
 
a wyślemy je jeszcze dziś!
Wyślemy już jutro!
Wyślemy w poniedziałek!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium