Q&A DOMOWEJ SPIŻARNI

Q&A o Domowej Spiżarni

Na pytania odpowiadają Patryk i Karolina - założyciele Domowej Spiżarni

 

Kiedy powstała Domowa Spiżarnia?

Domową Spiżarnię założyliśmy z Patrykiem w 2016, była ona skutkiem działań moich rodziców, którzy w 1993 roku prowadzili tutaj hurtownie, która zaopatrywała masarnię. Ich firma zmieniła lokalizację, a my postanowiliśmy, że stworzymy miejsce dla domowych wytwórców żywności.
 

Jaka jest idea Domowej Spiżarni?

Od początku przyświecała nam myśl, aby Domowa Spiżarnia była miejscem, gdzie będzie można znaleźć wszystko do domowego wyrobu wędlin, chleba, przetworów i alkoholi. I to nam się udało! 
 

Jak duży jest asortyment Domowej Spiżarni?

Cały czas poszerzamy swój asortyment, słuchając potrzeb naszych klientów, ale możemy się pochwalić że w Naszej ofercie znajduje się już ponad 3tys asortymentu!
Tworzymy też markę własną Domowej Spiżarni, gdzie na uwagę zasługują przypraw.
 

Czym wyróżniają się przyprawy z Domowej Spiżarni?

Przyprawy są wyselekcjonowane, mieszanki przypraw są skomponowane na najlepszych składnikach bez zbędnych dodatków. Co ważne, przyprawy pakujemy ręcznie, na bieżąco i na miejscu, dzięki czemu nie mamy żadnych pośredników - nie tracą przez to swoich aromatów, smaku i barwy.

Gdzie można kupić produkty Domowej Spiżarni?

Jesteśmy sklepem stacjonarnym i internetowym. Sklep stacjonarny mieści się w Kielcach przy ul. Okrzei 5, gdzie można zobaczyć wszystkie produkty i z nami porozmawiać, sklep internetowy działa całą dobę, a my wysyłamy zamówienia każdego dnia roboczego! Oczywiście w sklepie internetowym jestem do dyspozycji telefonicznej.
 

Jaki jest najpopularniejszy produkt w Waszym sklepie?

Hmm.. ciężko wytypować jeden taki produkt, ale zdecydowaną przewagę mają nasze przyprawy. Są one pakowane w różnej wielkości opakowania, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. 
 

Jak szybko wysyłacie zamówienia?

To jest dla nas priorytet, aby klient który zamówił w sklepie internetowym otrzymał swoje zamówienie jak najszybciej się da! Dlatego zamówienia złożone do godziny 12 w dnie robocze wysyłamy tego samego dnia, dzięki temu kolejnego dnia klient ma już zamówioną przesyłkę pod drzwiami.
 

Czy prowadzicie sprzedaż hurtową?

Tak, nasze przyprawy dostarczamy do restauracji, ale także do małych lokalnych sklepików i warzywniaków. Chętne osoby, zachęcam do kontaktu, więcej informacji - HURT. 
 

Gdzie można podejrzeć Waszą pracę?

Cały backstage naszej codzienności można podejrzeć na naszym instagramie @domowaspizarnia_. Dodajemy tam dużo smaczków z życia firmy, informację o nowościach, ciekawostki o produktach, a także aktualności.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium