Dostawa i płatności

Koszty i formy dostawy

Poniżej przestawiamy formy dostawy dostępne w sklepie Domowa Spiżarnia

Darmowa dostawa

Obowiązuje od kwoty 300zł, przy wyborze kuriera INPOST i INPOST PACZKOMATY, do wagi 30kg.

Wysyłkę szkła/drobnicy realizujemy tylko POCZTĄ POLSKĄ.

 

Forma dostawy Przedpłata Pobranie Czas transportu
Inpost Paczkomaty 24/7 9,99 zł  12,99zł 24h
Kurier INPOST  12,99  15,99zł 24H
Kurier DPD 21,00zł  24,00zł 24h
Kurier Poczta Polska 23,00zł  26,00zł 48h
Odbiór osobisty w punkcie 0zł 0zł 2h - 12h
(otrzymasz potwierdzenie SMS)

Przy każdym produkcie oferowanym do sprzedaży na sklepie DomowaSpizarnia.pl widnieje informacja o czasie, który potrzebujemy na jego wysłanie. Jeżeli Twoje zamówienie zawiera produkty z różnymi czasami realizacji, o dacie dostarczenia paczki decyduje produkt, na który trzeba poczekać najdłużej.

Czas realizacji zamówienia biegnie od daty i godziny złożenia zamówienia do momentu jego wysłania z naszego magazynu. Dla zamówień przedpłaconych (przelew tradycyjny, e-przelew, karta) czas realizacji zamówienia liczy się od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Czasy realizacji wysyłek są wyliczone w oparciu o dni robocze. Zamówienie złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy są przekazywane do realizacji w pierwszy możliwy dzień roboczy.

Firma kurierska nie ma obowiązku dzwonienia do klienta w celu umówienia się na dostarczenie przesyłki.

Wysyłka zagraniczna

Wysyłamy do 24 krajów w Europie. 

Sprawdź cennik wysyłki - CENNIK

Formy płatności

Forma płatności* Opis usługi
Przelew tradycyjny

Przy wyborze tej formy płatności należy wziąć pod uwagę ewentualne wydłużenie procesu realizacji zamówienia, ponieważ przystąpimy do niego dopiero do zaksięgowaniu środków na naszym koncie.
W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia i nazwisko osoby, na którą zamówienie zostało złożone.

Dane do przelewu:
Domowa Spiżarnia

69 1050 1416 1000 0092 2134 2752

Szybki przelew Przelewy24 Przelew elektroniczny jest jedną z najszybszych form zapłaty - wybierając ją, Twoje zamówienie zostanie szybciej zrealizowane, ponieważ zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie nastąpi błyskawicznie. Usługa realizowana za pośrednictwem Przelewy24.
Pobranie
PayPo
PayPo to prosty i bezpieczny system odroczonych płatności za zamówienie (minimalna wartość zamówionych produktów to 40 zł / maksymalna 1000 zł). Metoda polega na opóźnieniu płatności za Twoje zamówienie do 30 dni - bez żadnych dodatkowych kosztów czy ukrytych prowizji (RRSO: 0%). W ciągu 4 tygodni od zamówienia możesz zadecydować, czy opłacasz swoje zamówienie bez dodatkowych kosztów, czy korzystasz z dodatkowego: 4 miesięcznego okresu spłaty. Tą formę płatności możesz dokonać przez płatności przelewy24
Pobranie Jest to równie szybka forma dostawy. Ponieważ nie musimy oczekiwać na jej zaksięgowanie. A Ty dokonasz płatności u kuriera.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium