
Herbata czarna TROPIKALNA MALINA 100g
Opis
Herbata czarna TROPIKALNA MALINA 100g
TROPIKALNA MALINA to wyrazista, owocowo-kwiatowa kompozycja, w której soczysta malina spotyka się z egzotycznym mango, słodyczą truskawki i owocową bazą z hibiskusa, jabłka oraz czarnego bzu. Napar zachwyca intensywnym aromatem i przyjemnie owocowym charakterem, który dobrze sprawdza się zarówno na co dzień, jak i wtedy, gdy masz ochotę na coś bardziej soczystego niż klasyczna herbata.
Już po otwarciu opakowania czuć tu letni, owocowy klimat. W filiżance pojawia się smak, który łączy malinową świeżość, lekką egzotykę i subtelną kwiatową nutę, tworząc napój przyjemny, aromatyczny i łatwy do polubienia.
Właściwości herbaty:
Bazę tej kompozycji tworzy hibiskus oraz suszone owoce: jabłko i bez czarny. To one nadają naparowi pełniejszy, bardziej owocowy charakter i przyjemną głębię smaku. Dodatek liofilizowanego mango, maliny i truskawki wzbogaca całość o bardziej soczyste, słodsze i świeższe nuty.
W smaku wyraźnie czuć owocowy profil – z jednej strony lekko rześki i intensywny, z drugiej przyjemnie miękki dzięki tropikalno-jagodowym dodatkom. Kwiat słonecznika i płatki bławatka dopełniają mieszankę wizualnie, nadając jej bardziej efektowny i dekoracyjny wygląd.
To propozycja dla osób, które lubią napary pełne aromatu i koloru. Dobrze sprawdzi się jako owocowa przerwa w ciągu dnia, a po schłodzeniu może zamienić się w bardzo przyjemny napój na cieplejsze dni.
Dlaczego warto wybrać Tropikalna Malina?
-
Owocowa kompozycja z maliną, mango i truskawką – soczysty, przyjemnie aromatyczny profil
-
Hibiskus jako baza naparu – wyrazistszy, bardziej owocowy charakter
-
Suszone jabłko i bez czarny 30,5% – głębia smaku i naturalne owocowe tło
-
Liofilizowane owoce 4% – intensywniejszy akcent mango, maliny i truskawki
-
Kwiat słonecznika i płatki bławatka – atrakcyjny wygląd mieszanki
-
Dobra na ciepło i na zimno – uniwersalna przez cały rok
-
Wyprodukowano w Polsce – mieszanka przygotowana z dbałością o smak i aromat
-
Wyrazisty aromat – dla osób, które lubią owocowe, niebanalne napary
Dla kogo będzie najlepsza?
Ta kompozycja sprawdzi się szczególnie dla osób, które:
-
lubią owocowe napary o intensywnym aromacie,
-
szukają połączenia maliny z tropikalnym twistem,
-
cenią herbatki, które są nie tylko smaczne, ale też ładnie wyglądają,
-
chętnie piją napoje owocowe zarówno na ciepło, jak i na zimno,
-
chcą urozmaicić codzienny rytuał picia czymś bardziej soczystym i wyrazistym.
Jak używać tej herbaty?
-
do codziennego picia w domu lub pracy,
-
jako owocowy napar na popołudniową przerwę,
-
jako baza do mrożonej herbatki z lodem i świeżymi owocami,
-
do serwowania gościom zamiast klasycznej herbaty,
-
jako element prezentowego zestawu z herbatkami owocowymi.
Tropikalna malina na zimno z pomarańczą

Składniki:
-
zaparzona i schłodzona herbatka TROPIKALNA MALINA
-
kilka kostek lodu
-
kilka malin
-
plasterki pomarańczy
-
listki mięty
Sposób przygotowania:
Przygotuj napar i odstaw do ostudzenia. Przelej do szklanki z lodem, dodaj maliny, plasterki pomarańczy i miętę. Taki sposób podania podkreśla owocowy aromat maliny i truskawki, a mango dodaje całości przyjemnie egzotycznego tła.
FAQ – najczęściej zadawane pytania
Jaki smak dominuje w tej kompozycji?
Najbardziej wyczuwalne są nuty malinowe i owocowe, przełamane lekką egzotyką mango.
Czy to dobra propozycja na lato?
Tak, napar dobrze smakuje także po schłodzeniu, dlatego świetnie sprawdza się w cieplejsze dni.
Czy mieszanka wygląda tak samo w każdej partii?
Poszczególne składniki mogą naturalnie różnić się wyglądem, co jest typowe dla mieszanek z dodatkiem owoców i kwiatów.
Jak przechowywać produkt?
Najlepiej w suchym i ciemnym miejscu, z dala od obcych aromatów.
Czy to klasyczna czarna herbata?
W podanym składzie nie ma czarnej herbaty liściastej – kompozycja opiera się na hibiskusie, owocach i kwiatach. Warto ujednolicić nazwę produktu z etykietą lub kartą sklepową.
Szczegóły produktu:
| WYPRODUKOWANO W: | POLSKA |
| SKŁAD | hibiskus, suszone owoce 30,5%: jabłko i bez czarny, liofilizowane owoce 4%: mango, malina i truskawka, aromaty, kwiat słonecznika, płatki bławatka |
| WAGA | 100g |
| OPAKOWANIE | Torebka typu DOYPACK z okienkiem |
| TEMPERATURA PARZENIA: | 100 °C |
| CZAS PARZENIA: | 10-12 minut |
