Osłonki wędliniarskie

Osłonki wędliniarskie to szeroka gama akcesoriów wędliniarskich, których nie może zabraknąć w warsztacie żadnego miłośnika domowych wyrobów masarskich. W asortymencie posiadamy bogaty wybór osłonek wędliniarskich o zróżnicowanym przeznaczeniu, naturalne pęcherze do wyrobu salcesonu, siatki wędliniarskie do wyrobów gotowanych i wędzonych oraz wsady materiałowe do wyrobu pasztetów, salcesonów i innych domowych przetworów masarskich.

Duża różnorodność

Na stałe w asortymencie posiadamy osłonki wędliniarskie różnego typu. Oferowane produkty różnią się nie tylko rozmiarami i pojemnościami, ale przede wszystkim materiałami, z których zostały wykonane. Dużą popularnością wśród miłośników domowych pasztetów cieszą się materiałowe osłonki wędliniarskie, które doskonale zastępują inne tego typu produkty. Fani tradycyjnego salcesonu nie wyobrażają sobie natomiast korzystania z innych osłonek, niż suszone pęcherze – dlatego również ich nie może zabraknąć w naszej ofercie. Ponadto sklep z przyprawami i akcesoriami do wyrobu wędlin Domowa Spiżarnia może się poszczycić naprawdę bogatym wyborem paczkowanych osłonek wędliniarskich i osłonek w roklach. W sprzedaży posiadamy osłonki białkowe, poliamidowe, barierowe i kolagenowe.

Osłonki wędliniarskie paczkowane i w rolkach – poznaj nasze produkty

Osłonki białkowe to produkty w pełni naturalne, do wyrobu których wykorzystuje się włókna kolagenowe pozyskiwane ze skór bydlęcych. Osłonki doskonale sprawdzają się podczas produkcji wyrobów wędzonych, parzonych i suszonych. Osłonki poliamidowe przeznaczone są do parzenia i gotowania wyrobów masarskich, podczas gdy osłonki barierowe dodatkowo obkurczają się pod wpływem temperatury nadając wyrobom idealny kształt. Ze względu na swoje właściwości – nieprzepuszczalność wody i tłuszczu – barierowe osłonki wędliniarskie nie nadają się do wyrobów wędzonych i suszonych. Ostatnią kategorią dostępnych osłonek są osłonki kolagenowe przeznaczone do produkcji parówek, kabanosów i innych cienkich kiełbasek.

Klientów zainteresowanych dodatkami, akcesoriami i przyprawami do domowych wyrobów masarskich zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z asortymentem naszego sklepu. Życzymy udanych zakupów.

Osłonka białkowa, fi 100 mm, karmel, 300mb Osłonka białkowa, fi 100 mm, karmel, 300mb
Cena: 503,39 zł
KRĄŻEK
zobacz więcej
Osłonka białkowa, fi 55 mm, karmel, 500mb Osłonka białkowa, fi 55 mm, karmel, 500mb
Cena: 497,99 zł
KRĄŻEK
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium