Reklamówki, torebki i papier pakowy

Papier do pakowania wędlin

Jeśli masz w domu wędzarnię i robisz własną kiełbasę, na pewno przyda ci się papier do pakowania wędlin. Papier ten jest to biały, tzw. półpergamin. Papier pakowany jest w ryzach, w jednej ryzie znajduje się 5 kg papieru do pakowania wędlin. Produkty przeznaczone do kontaktu z żywnością powinny być wykonane z odpowiednich materiałów, bezpiecznych dla zdrowia. To, w jaki sposób przechowywane są wędliny domowej produkcji wpływa na ich smak i aromat. Dlatego w naszym sklepie z akcesoriami do produkcji wędlin, nie mogło zabraknąć odpowiedniego papieru do pakowania wędlin. W Sklepie Domowa Spiżarnia znajdziesz również inne opakowania do przechowywania żywności:

  • reklamówki foliowe w dwóch rozmiarach
  • torebki papierowe ze struną i okienkiem w kilku rozmiarach
  • papier do pakowania wędlin
  • torebki foliowe  w różnych rozmiarach

Opakowania do wędlin i żywności

Jeśli wyrabiasz w domowym zaciszu wędliny, to możesz potrzebować papieru do pakowania żywności. Produkty do pakowania żywności oferowane w naszym sklepie są popularne w branży spożywczej, najczęściej stosuje się tam opakowania foliowe, ale my polecamy przede wszystkim papier do pakowania wędlin. Pozwala on na dłuższe zachowanie świeżości i smaku przez domowe kiełbasy.

W reklamówkach foliowych stworzonych ze sztucznego tworzywa również można przechowywać żywność. Reklamówki oferowane w naszym sklepie są na tyle duże, że zmieszczą kilka bułek. Reklamówki foliowe występują w zestawach pakowanych po 200 sztuk — w dużym rozmiarze, mniejszy zestaw pakowany jest po 100 sztuk. Słoik PET to plastikowy słoik służący do przechowywania np. przypraw, ziół, soli, cukru. Jest bardzo wygodny, mieści się w dłoni i nie ma problemu z dozowaniem odpowiedniej ilości znajdującego się w nim produktu. Słoik jest przezroczysty, można więc po nim pisać markerem lub nakleić na niego naklejkę z etykietą. Kolejnym niezbędnym akcesorium kuchennym są torebki papierowe z okienkiem i struną. Torebki te występują w kilku rozmiarach, które można dostosować do produktów. W większych torebkach można przechowywać np. mąkę, a w mniejszych przyprawy. Dzięki temu, że torebki mają okienka, z łatwością zobaczymy, co się w nich znajduje. Struny w woreczkach natomiast zapewniają szczelne zamknięcie. Po okienku można pisać markerem. Woreczki te pięknie się prezentują, dzięki czemu można je trzymać w kuchni nawet na blacie, ich widok nie będzie raził, bo pięknie będą się komponować w każdej kuchni. 
Torebki foliowe, tzw. śniadaniówki przydadzą się na pewno w każdym domu, w którym są dzieci. W co, jak nie w takie śniadaniówki najwygodniej zapakować kanapki do szkoły!? Śniadaniówki występują w kilku rozmiarach można je więc z powodzeniem dostosować do każdej kanapki. Nasze śniadaniówki, chociaż stworzone zostały z folii, to są w 100% bezpiecznym produktem przeznaczonym do kontaktu z żywnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium